Vintage Vanilla Spray Paint 400ml

Vintage Vanilla Spray Paint 400ml

11,50 €* 8,05 €* you save 30% (3,45 €)

20,13 € pro l

Delivery till 8. October **

Customers Customers Customers

Timo A. and 191 others love Vintage Vanilla Spray...

 
  • colours: Vanilla

minimum order value Floristik24.ie: 15 €

From 100 € value of goods no shipping costs in IE

Product variations

- 30 %

Product Color spray vintage silver 400ml Product Color spray vintage silver 400ml

Color spray vintage silver 400ml

11,50 €* 8,05 €* you save 30% (3,45 €)

20,13 € pro l

Sold 300+ times

- 30 %

Product Vintage Vanilla Spray Paint 400ml Product Vintage Vanilla Spray Paint 400ml

Vintage Vanilla Spray Paint 400ml

11,50 €* 8,05 €* you save 30% (3,45 €)

20,13 € pro l

Sold 100+ times

Product description

This great vintage color spray in the delicate shade of vanilla or vanilla is ideal for use in professional floristry, if you want to celebrate the shabby chic look or just want to lighten dry...

Continue reading

Article images gallery

Vintage Vanilla Spray Paint 400ml | Floristik24.ie

additional product image

Spray, varnish, paint

Article with only small quantities.
seasonal items cannot be reordered!


Last Minute

Spray, varnish, paint  - all subcategories at a glance